Zestawy miesiąca
Dedykowane zestawy miesięczne

Odkryj biżuterię Chrysalis przygotowaną na konkretny miesiąc. Gotowe sety sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Dowiedz się, jakie jest ich szczególne znaczenie i zamów już dziś!

Kolekcje wykorzystywane w setach to:

Good Fortune- projekt wykonany z użyciem kamieni Swarovskiego. Dawniej wierzono, że każdy rodzaj kamieni symbolizuje szczęście w różnych doktrynach życiowych oraz jest talizmanem dobrobytu i powodzenia.

Lunar- Unikalne kamienie szlachetne zdobią biżuterię Chrysalis- bransoletki i naszyjniki. Od dawna związane są z różnymi miesiącami roku i oferują unikalne właściwości osobie, która je nosi.

Asteria- Kolekcja ta pokazuje indywidualność każdego z nas. Znak zodiaku to powiązania nie tylko z cechami charakteru, ale również żywiołami i energią w nich drzemiącą.

Majowy kamień urodzenia
Szmaragd

Kamień ten nazywany "kamieniem miłości i piękna". Pozytywnie oddziałuje na rozwój duchowy człowieka oraz jego psychikę. Zielony kolor szmaragdu symbolizuje siłę wzrostu i regenerację na wszystkich płaszczyznach: w ciele, myśleniu, czuciu i działaniu.
Energia tego kamienia łączy nas z siłami przyrody i pozwala przeżyć jej piękno dogłębniej.
Noś szmaragd i poznawaj swoje możliwości w harmonii ze sobą.

Majowy kamień urodzenia
Majowy zodiak
Byk

Osoby spod tego znaku zodiaku są zdecydowane i uparte. Kiedy coś sobie postanowią, dążą do swoich celów. To jeden z tych znaków który odbiera rzeczywistość wszystkimi zmysłami. Są niezwykle stałe i konsekwetne w swoich wyborach. Trudno je przekonać do zmiany poglądów.
Byki uwielbiają posiadać, bo dzięki temu czują się bezpieczniejsze.To miłośnicy życia na łonie natury.
Uwielbiają dobrze zjeść i próbować szlachetne trunki wszelkiej maści.

Majowy zodiak
Pozostałe modele majowe: